Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/www/flowassistant.com/www/flowassistant.com/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/www/flowassistant.com/www/flowassistant.com/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663
Happiness management zlepší vaše výsledky, protože vaši lidé budou spokojení!

Happiness management je stále častěji využíván firmami, které chtějí udržet své zaměstnance angažované, spolupracující a ochotné posouvat firmu kupředu k vytyčeným cílům. Tato forma vedení firemní kultury obsahuje workshopy, teambuildingy, konzultace, hry a řešení konfliktních situací. Jsme váš externí happiness manager.

Co náš externí happiness management dělá

Nadšení týmu

Už tím, že se začneme věnovat vašim lidem, že se dozvědí, jak na ně myslíte a máte zájem o jejich pohodu v práci, o jejich nápady a o ně samotné, se zvedna kvalita práce výrazně vzhůru.

Rozvoj talentů a vztahů

Ukážeme vašim lidem, kde mají své skutečné talenty, které stojí za to rozvíjet. Díky tomu budou dělat práci ze svých silných stránek. Tím zlepší svou komunikaci a vztahy na pracovišti budou skvěle fungovat.

Akce a aktivity

Připravíme pro vaše lidi akce a workshopy, kde si zvyknou na důležitost spolupráce s druhými, získají funkční nástroje pro komunikaci s klienty i kolegy a rozvinou dovednost zvládat strestové situace na jedničku.

Máme řešení těchto otázek...

  • Lidé ve firmě jsou neangažovaní, nemají chuť pracovat a tvořit?
  • Odchází vám zaměstnanci a neumíte to zastavit?
  • Cítíte, že ve vašich lidech je velký potenciál, ale nevíte, jak ho rozvíjet?
  • Vaše personální oddělení nemá čas věnovat se vytváření skvělé atmosféry ve firmě?
  • Chcete získat doporučení na nové lidi od svých stávajících zaměstnanců a nevíte jak?

Proč s námi spolupracovat

Úspora vašich peněz

Práci se současnými lidmi docílíte vyšší produktivity práce, méně odchodů zaměstnanců, méně zaškolování, méně začátečnických chyb = velká úspora.

Zkušenosti

Máme 10 let aktivních zkušeností z oboru personalistiky. Máme za sebou roky práce v roli terapeuta, personalisty, recruitera a manažera.

Akčnost

S námi začíná akce okamžitě. Nemusíte na nic dlouhosáhle čekat. Jsme připravení se pustit do práce a dát vašim lidem to nejlepší, co umíme, známe a používáme.

S kým budete spolupracovat

Jsme Charlie a Markéta Greenberg.

Už více než deset let pracujeme s lidmi. Vybíráme talenty do firem, rozvíjíme stávající zaměstnance, připravujeme vzdělávání na míru. Díky přesahu mnoha let zkušeností s podnikáním, marketingem a prodejem máme připravenou jasnou koncepci externího personálního oddělení, která přináší výsledky. Firmám v oddělení stavebnictví, IT, obchodu a financí efektivně řídíme personalistiku tak, že se na nás mohou spolehnout jako na plnohodnotné a výkonné oddělení své firmy.

Charlie s Markétou se stali nedílnou součástí naší kanceláře, bez které si spolupráci nedokáži představit. Pomáhají nám nejen v oblasti marketingu ale i v rámci týmu, při řešení krizových situací a zvládání pracovního stresu. Vždy si vědí rady a bez obav se na ně mohu obrátit i s osobními záležitostmi.

Jarmila Škrabalová Office Manager, VIP CO Tomáš Lerch